Homepage FAQ

FAQ

 Co je to sudoku?

Sudoku je logická hra založená na doplňování čísel od 1 do 9 do čtverců/mřížek tak, aby každý sloupec, řádek i čtverec obsahoval všechna čísla bez jejich opakování. Více o samotné hře naleznete v sekci „O hře

Jak si mohu hru zahrát?

Demoverze programu je ke stažení zdarma. Můžete si vyzkoušet všechny pokročilé funkce luštícího programu. Demo je však limitováno na omezený počet vyluštěných sudoku, poté se některé funkce uzamknou. V luštění však lze dále pokračovat (včetně možností tisku všech zadání), ale pouze s použitím základních funkcí programu.

Plnou verzi software, která neobsahuje toto omezení můžete zakoupit  zde.

Je tato hra placená?

Demoverze programu je ke stažení zcela zdarma, po vyluštění určitého počtu sudoku se však většina funkcí programu uzamkne. V případě, že si chcete hru užít naplno, doporučujeme zakoupit plnou verzi programu. Více informací o programu naleznete v sekci „O hře“.

Mohu hrát hru PlaySudoku i bez připojení k internetu?

Hra PlaySudoku je software určený k instalaci na vašem PC či notebooku. Připojení k síti internet je nutné pouze ke stažení software jako takového, samotná hra včetně všech funkcí pak běží zcela samostatně bez nutnosti internetového připojení. Skvělá zábava na cesty či dovolenou!

Nedošel mi potvrzující e-mail s kódem pro stažení hry, co s tím?

V případě, že po zadání údajů pro on-line platbu došlo k přesměrování na platební bránu, mohly následovat dvě situace. Pokud platba nemohla být provedena (například z důvodů nízkého zůstatku na účtu či blokování plateb přes internet), systém ihned oznámil chybné zpracování příkazu. V tomto případě prosím zkontrolujte zůstatek na Vašem účtu či možnost on-line plateb.

V případě, že transakce proběhla úspěšně a byla takto také vyhodnocena, e-mail s přístupovými údaji by měl být doručen obratem. Prosím, zkontrolujte váš SPAM koš v rozhraní e-mailového klienta. Pokud v dohledném časovém intervalu potvrzení nedorazí, kontaktujte nás prostřednictvím „Kontaktního formuláře“, technická podpora zajistí opětovné zaslání zprávy,

Hra mi nelze stáhnout, jak mám postupovat?

V rámci bezpečnostních opatření je možné hru PlaySudoku stáhnout s jedním licenčním kódem pouze jednou. V případě pokusu o další stažení nebude toto umožněno. Nebylo-li stahování řádně dokončeno nebo jste s ním vůbec nezačali, přes to není možné hru stáhnout, kontaktujte nás prostřednictvím „Kontaktního formuláře“, technická podpora se Vám bude v nejbližší době věnovat.

Jaké jsou nutné technické parametry počítače, aby bylo možné hru spustit?

Hra PlaySudoku nepatří mezi software s náročnými technickými požadavky. Pro její spuštění a provoz plně postačí průměrný počítač s operačním systémem Microsoft Windows XP a vyšším, operační pamětí alespoň 256MB, dostatečným místem na disku a odpovídající grafickou kartou. Pro stažení programu je nutné připojení k síti internet, samotný provoz pak již připojení nevyžaduje.

Jaké jazykové verze programu existují a jak zvolím kterou z nich chci nainstalovat?

Program PLAYSUDOKU je momentálně k dispozici v anglické a české verzi. Volba jazyka probíhá automaticky přímo při instalaci a výběr je závislý na jazykové verzi operačního systému. Program bude nainstalován v angličtině, vlastníte-li jakoukoli jinou jazykovou verzi operačního systému než českou.

Je možné mít nainstalováno současně více jazykových verzí programu?

Ne. Program totiž automaticky volí jazykovou verzi podle operačního systému již při instalaci a obecně platí, že jej nelze mít nainstalovaný na jednom počítači souběžně vícekrát, nezávisle na jazykové verzi.

Instalátor se mi podařilo stáhnout, ale v průběhu instalace se objevila chyba. Co mám dělat?

Zkuste instalátor znovu spustit a instalaci opakovat. Pokud neuspějete ani po několika případných pokusech, obraťte se na nás prosím pomocí kontaktního formuláře a my Vás kontaktujeme ohledně řešení problému.

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Kontaktujte nás!

Nenaleznete-li odpovědi na Vaše dotazy v sekci Často kladené otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím „Kontaktního formuláře“.

Prodej hry je pozastaven.
Připravujeme pro vás zcela nový web.

Zdarma

Hrát demo
Napište nám svůj názor